D&D Powerdrive S5M Series Dura-Sure Torque 150-S5M-775 Single Side Timing Belts
Out Of Stock
Availability:
CALL 844-329-1777 FOR AVAILABILITY
Weight:
0.11 LBS
Minimum Purchase:
1 unit
Manufacturer Part Number: 150-S5M-775
Series:
S5M
Length:
775MM
Width:
15MM
Tooth Count:
155
Pitch:
5MM