D&D Powerdrive S4.5M Series Dura-Sure Torque 60-S4.5M-932 Single Side Timing Belts
In Stock
Availability:
SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
Weight:
0.05 LBS
Minimum Purchase:
1 unit
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Manufacturer Part Number: 60-S4.5M-932
Length:
932MM
Width:
6MM
Tooth Count:
207
Pitch:
4.5MM