D&D Powerdrive S4.5M Series Dura-Sure Torque 60-S4.5M-904 Single Side Timing Belts
Out Of Stock
Availability:
CALL 844-329-1777 FOR AVAILABILITY
Weight:
0.05 LBS
Minimum Purchase:
1 unit
Manufacturer Part Number: 60-S4.5M-904
Length:
904MM
Width:
6MM
Tooth Count:
201
Pitch:
4.5MM