D&D Powerdrive S4.5M Series Dura-Sure Torque 60-S4.5M-518 Single Side Timing Belts
Out Of Stock
Availability:
CALL 844-329-1777 FOR AVAILABILITY
Weight:
0.03 LBS
Minimum Purchase:
1 unit
Manufacturer Part Number: 60-S4.5M-518
Length:
518MM
Width:
6MM
Tooth Count:
115
Pitch:
4.5MM