D&D Powerdrive S4.5M Series Dura-Sure Torque 150-S4.5M-162 Single Side Timing Belts
Out Of Stock
Availability:
CALL 844-329-1777 FOR AVAILABILITY
Weight:
0.02 LBS
Minimum Purchase:
1 unit
Manufacturer Part Number: 150-S4.5M-162
Series:
S4.5M
Length:
162MM
Width:
15MM
Tooth Count:
36
Pitch:
4.5MM