D&D Powerdrive S3M Series Dura-Sure Torque 150-S3M-252 Single Side Timing Belts
In Stock
Availability:
SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
Weight:
0.03 LBS
Minimum Purchase:
1 unit
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Manufacturer Part Number: 150-S3M-252
Series:
S3M
Length:
252MM
Width:
15MM
Tooth Count:
84
Pitch:
3MM